Алмазна мозаїка/вишивка Квіти. Перлинні півонії 40*80 см Орігамі OD 5193

- Готово до відправки
- Код: OD5193
1 279 ₴
+380 (68) 597-42-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазна мозаїка, виробництво Україна
До складу набору входить все необхідне для створення картини:
- полотно з клеєвим шаром, натягнуте на дерев'яний планшет
- акрилові кристали, фасовані за номерами
- комплект інструментів
- інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Origami |
| Довжина | 80 см |
| Заповнення | Повне |
| Форма кристалів | Круглі |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова декоративна рамка | Без рамки |
| Орієнтація | Вертикальний |
| Розмір картини | 40*80 см |
- Ціна: 1 279 ₴


