Картина за номерами Квіти. Блакитна гортензія 40*50 см

- Готово до відправки
- Код: LW3489
399 ₴
+380 (68) 597-42-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Картина за номерами, виробництво Україна
До складу набору входить все необхідне для створення картини:
- полотно з контуром майбутнього малюнка, натягнуте на дерев'яний підрамник
- акрилові фарби, вакуумовані від висихання
- комплект пензлів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Origami |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Квіти |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Рівень складності | 4 |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 40 см |
| Матеріал | Полотно |
| Тип фарби | Акрилова |
| Форма | Прямокутна |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір картини | 40*50 см |
| Додаткова декоративна рамка | Без рамки |
- Ціна: 399 ₴


