Алмазна мозаїка/вишивка Будинок під горою. Краєвид 40*50 см Ідейка AMO 20244

- Немає в наявності
- Код: AMO20244
492 ₴
+380 (68) 597-42-57
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазна мозаїка, виробництво Україна
До складу набору входить все необхідне для створення картини:
- полотно з клеєвим шаром, натягнуте на дерев'яний планшет
- акрилові кристали, фасовані за номерами
- комплект інструментів
- інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ідейка |
| Довжина | 50 см |
| Заповнення | Повне |
| Орієнтація | Вертикальна |
| Форма кристалів | Круглі |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова декоративна рамка | Без рамки |
| Розмір картини | 40*50 см |
- Ціна: 492 ₴


